Tabliczki opisowe

 

Produkujemy nieścieralne tabliczki opisowe

Jesteśmy producentem…

Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju tabliczek opisowych o dowolnej treści, w dowolnym kolorze (biały kolor niedrukowalny), dowolnym wymiarze kształcie i zaokrąglonymi rogami. Dzięki wysokiej odporności mogą być wykorzystywane w wielu branżach niemalże w każdych warunkach. Cyfrowy nadruk jest trwały, nieścieralny, odporny chemicznie , w precyzyjnej, fotograficznej jakości.

tabliczki opisowe

Najczęściej wybierane…

Tabliczki opisowe nie maja standardu, wykonamy każde o dowolnym wymiarze i kształcie.

Indywidualnie dobieramy sposób znakowania, grubość materiału, sposób montażu do warunków panujących wokół tabliczki takich jak:

temperatury, wilgotność, obecność kwasów, mgły solnej itp.

 

Nasze tabliczki opisowe są…

Nasze tabliczki są nie do zdarcia! To Pewne! Produkujemy tabliczki korzystając z najnowocześniejszej w tej branży technologii: cyfrowego druku wewnątrz w aluminium. W procesie produkcji tabliczki znamionowe pokrywamy warstwą szkliwa o biologicznej twardości szafiru!

tabliczki opisowe

Tabliczki opisowe na indywidualne zamówienie

Tabliczki opisowe to niezwykle uniwersalny, a także praktyczny produkt. Jeżeli szukasz takich akcesoriów, to zainteresuje Cię nasza oferta. Wykonujemy tego rodzaju wyroby na indywidualne zamówienie. Nie robimy masówki, gdyż zależy nam na tym, by każdy artykuł był oryginalnym projektem, zrobionym z najwyższą starannością. Dzięki temu jesteśmy dostosować dowolny element — między innymi rozmiar oraz kształt tabliczki, jak również czcionkę czy rozmiar tekstu, który ma się na niej znaleźć — do tego, czego oczekują Klienci. Zachęcamy do obejrzenia przykładowych realizacji!

Wysokiej jakości tabliczki opisowe

O wysokiej jakości świadczą nie tylko solidne materiały wykorzystane w procesie produkcji, ale też precyzyjne i estetyczne wykonanie produktów. Każdy, kto spojrzy na zrobione przez nas tabliczki opisowe, będzie w stanie stwierdzić, że są one wyrobami wysokiej jakości. Trwałe, a także czytelne — to główne cechy, które sprawiają, że te artykuły wyróżniają się spośród podobnych akcesoriów. Mogą posłużyć do celów marketingowych (np. oznaczenia gadżetów reklamowych), gdyż cechujące się precyzyjnym wykonaniem i atrakcyjnym wyglądem tabliczki z pewnością przyciągną uwagę, czym poprawią rozpoznawalność firmy.

Zastosowanie tabliczek opisowych

Nasze tabliczki opisowe świetnie sprawdzają się w wielu różnych miejscach takich jak szkoły, biura czy hale produkcyjne. Warto zauważyć, że produkowane przez nas akcesoria są nieścieralne, dzięki czemu napisy na nich pozostaną czytelne nawet w niesprzyjających warunkach otoczenia. Odpowiednie oznaczenie drzwi, korytarzy, maszyn czy dróg ewakuacyjnych podnosi poziom bezpieczeństwa w danym obiekcie, gdyż pozwala uniknąć pomyłek, wypadków czy różnych innych nieprzyjemnych sytuacji. Tego rodzaju wyrób nada się również na wyjątkowy prezent, gdyż personalizowana tabliczka z życzeniami nie jest powszechnie spotykanym podarunkiem. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć zamówienie!