Tabliczka znamionowa na piec

Przedsiębiorcy zajmujący się produkcją pieców zawsze powinni dbać o to, by ich urządzenia cechowały się niezawodnym działaniem, bezpieczeństwem, a także trwałością. Nie są to jednak jedyne kwestie, o których należy pamiętać — każdy kocioł musi być bowiem odpowiednio oznaczony tabliczką znamionową zawierającą wszystkie niezbędne informacje, wykonaną zgodnie z obowiązującymi normami. Produkcję tego rodzaju oznaczeń oferujemy zaś w naszej firmie. Przygotowujemy tabliczki znamionowe do pieców dla Klientów z całego kraju oraz zagranicy.

Jakie informacje powinna zawierać tabliczka znamionowa do pieca?

Wygląd oraz zakres informacji, które musi zawierać tabliczka znamionowa na piec, określają konkretne przepisy prawne i normy, podobnie jak materiał służący do jej produkcji czy miejsce umieszczenia. W naszej firmie przestrzegamy wszystkich obowiązujących reguł, dlatego proponujemy profesjonalne wykonywanie oznaczeń. Zapewniamy zamieszenie na tabliczce znamionowej do pieca takich danych jak typ kotła, numer seryjny, pobór mocy, dopuszczalne ciśnienie czy zasilanie.

Solidne tabliczki znamionowe na piece od DOR-PRINT

Jako ceniony, doświadczony producent tabliczek znamionowych na piece, a także inne urządzenia, doskonale wiemy, że nasze wyroby musi charakteryzować znakomita jakość. Z tego względu oferowane oznaczenia wyróżnia wysoka odporność na ścieranie, jak również działanie niszczących substancji chemicznych. Nasze tabliczki znamionowe do pieców to zatem całkowita gwarancja świetnej trwałości na bardzo długi czas.

Wykonywanie tabliczek znamionowych do pieców dla Klientów z całej Polski i nie tylko

Dysponujemy rozbudowanym, nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym nam realizować zlecenia przygotowania tabliczek znamionowych na piece terminowo, a jednocześnie profesjonalnie. Od projektowania w programie graficznym po dostawę gotowego wyrobu — gwarantujemy kompleksową obsługę. Zapraszamy do nawiązania współpracy z DOR-PRINT w zakresie tabliczek znamionowych do pieców!