Tabliczka znamionowa ciągnika rolniczego

Tabliczki znamionowe są obowiązkowym elementem umieszczanym na każdej maszynie rolniczej — dotyczy to również ciągników. Producenci zobowiązani są do montowania tabliczek w widocznych miejscach. Najczęściej znajdziesz je z boku pojazdu. Prawidłowe użytkowanie traktora, z uwzględnieniem informacji zawartych na tabliczce, jest niezbędna dla bezpieczeństwa operatora ciągnika rolniczego, żywotności pojazdu oraz ewentualnych procedur gwarancyjnych. W Dor-Print zajmujemy się nie tylko wytłaczaniem nowych tablic znamionowych na zlecenie producentów, ale również renowacją już używanych.

Wysokiej jakości tabliczka znamionowa ciągnika rolniczego

Wykonujemy tabliczki znamionowe ciągników rolniczych z wytrzymałego aluminium, w różnych kształtach oraz wielkościach. Oferujemy produkty samoprzylepne lub z miejscem na śluby montażowe. Wytłaczane przez nas napisy, dzięki odpowiedniemu wykończeniu, charakteryzuje wysoka odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Możesz wybrać nie tylko kształt tabliczki, ale również zlecić wykonanie grafiki (logo producenta) lub w inny sposób wykorzystać możliwości płynące ze współpracy z naszą firmą.

Tabliczka znamionowa ciągnika rolniczego z Dor-Print — dlaczego warto?

Tabliczka znamionowa musi spełniać konkretne wymogi i zawierać wszelkie niezbędne informacje, które pomogą użytkownikowi w odpowiedni sposób eksploatować ciągnik rolniczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii możemy wykonać trwałą tabliczkę z wysokiej jakości aluminium, a specjalistyczna technika druku pozwala nam wytłoczyć czytelne, estetyczne i trudnościeralne napisy. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wymagania Klientów, dlatego w Dor-Print oferujemy dogodne terminy realizacji zamówień oraz kompleksową wycenę projektu. Zachęcamy do kontaktu.