Grawerowane indentyfikatory i plakietki

 Jesteśmy producentem…

Wykorzystując technologie do produkcji tabliczek znamionowych, staliśmy się producentem super trwałych identyfikatorów personalnych. 

grawerowane identyfikatory

Metalowe identyfikatory z nadrukiem

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne, sklep, lokal usługowy bądź punkt gastronomiczny? Zatrudniasz wielu pracowników i chcesz ułatwić wzajemną komunikację w firmie? A może zatrudniane przez Ciebie osoby obsługują klientów w kawiarni, restauracji czy sklepie? Najlepszym rozwiązaniem wszystkich tych kwestii są metalowe identyfikatory z nadrukiem, które bez problemu można przypiąć do ubrania za pomocą agrafki, magnesu lub klipsa z agrafką. Zapewniamy identyfikatory aluminiowe z okienkiem, jak również wersje personalizowane. Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaproponować!

Identyfikator z nadrukiem lub grawerem — postaw na najwyższą jakość!

Jesteśmy doświadczonym producentem trwałych identyfikatorów z trwałym nadrukiem, które tworzymy z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii druku cyfrowego. Co więcej, tabliczki w procesie utrwalania nadruku pokrywane są niezwykle wytrzymałym i odpornym na jakiekolwiek uszkodzenia szkliwem. Wszystko to sprawia, że zamówione u nas identyfikatory zachowują najwyższą jakość przez wiele lat użytkowania. Cieszą się one ogromną popularnością wśród przedsiębiorców działających w różnych branżach.

identyfikator z grawerem
identyfikator personalny

Dor-Print — identyfikatory i plakietki grawerowane

Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi wyrobu najwyższej jakości. Właśnie dlatego produkujemy trwałe i estetyczne identyfikatory oraz plakietki grawerowane. Oferujemy identyfikator z okienkiem, a także identyfikator personalizowany. Dostępne są one w różnych wymiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wariant dopasowany do swoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

 

Eleganckie grawerowane identyfikatory

Z pewnością pamiętasz plastikowe identyfikatory, jakie jeszcze kilkanaście lat temu były powszechnie stosowane zarówno w biurach, jak i placówkach szkolnych. Wykonane z cienkiej pleksy okienka szybko pokrywały się rysami, a przez to — wyglądały nieestetycznie. Dodatkowo — łatwo było je uszkodzić. Dziś, dzięki technice druku cyfrowego wewnątrz aluminium możemy wykonać dla Ciebie i Twoich pracowników eleganckie, praktycznie niezniszczalne metalowe identyfikatory pokryte warstwą szkliwa o twardości biologicznej szafiru.

plakietki grawerowane
identyfikator z okienkiem

Identyfikator z imieniem, czy z okienkiem? Ty wybierasz!

Przyjmujemy zamówienia na gotowe, personalizowane identyfikatory z nadrukiem, jak również z okienkiem, z których mogą korzystać różni pracownicy. Oba projekty charakteryzuje niezwykła trwałość oraz najwyższa estetyka wykonania. Dzięki możliwości wyboru trzech rodzajów zapięcia zamawiasz taki wariant, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Wygodny klips, niezawodna agrafka, czy szybki w mocowaniu magnes — to Ty decydujesz, jak będą wyglądały zamówione przez Ciebie produkty. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Drukowane lub grawerowane identyfikatory

Zarządzasz oddziałem ogólnopolskiej sieci handlowej? Zajmujesz się zaopatrzeniem dla salonów obsługi klienta? A może prowadzisz własną firmę usługową, której nieustający rozwój wymaga odpowiedniej dbałości o wizerunek marki? Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą personalnych identyfikatorów. To estetyczny i praktyczny sposób na przedstawienie imienia pracownika, zajmowanego stanowiska czy charakteru wykonywanej pracy. To od Ciebie zależy, jakie informacje znajdą się na grawerowanych plakietkach!

Identyfikator z okienkiem: jeden wzór dla wszystkich pracowników

Szukasz ekonomicznego rozwiązania, które pozwoli zapewnić identyfikatory dla wszystkich doradców, konsultantów, managerów, kierowników lub pracowników na innych stanowiskach? Sprawdź, jak wiele zalet ma identyfikator z okienkiem! Na metalowej ramce wygrawerujemy dla Ciebie logo firmy, a do okienka włożyć można karteczkę z dowolnymi danymi — imieniem pracownika, zajmowanym stanowiskiem, działem czy danymi kontaktowymi. Nie musisz zamawiać osobnych plakietek dla sprzedawców, doradców czy managerów — jeden, wspólny wzór pozwoli wykorzystywać takie same identyfikatory przez wszystkich.

Identyfikator personalny

Jeśli Twoja firma jest odporna na rotację pracowników albo niewielki zespół sprawia, że każde rozwiązanie będzie miało bardziej indywidualny niż hurtowy charakter, zdecyduj się na identyfikatory personalne. Metalowa — drukowana albo grawerowana — plakietka z danymi pracownika będzie uzupełniać wizerunek specjalistów, którym warto zaufać, np. księgowym, doradcom kredytowym, lekarzom medycyny estetycznej albo pośrednikom nieruchomości. Sprawdź, które identyfikatory najlepiej sprawdzą się w Twojej organizacji!

 Identyfikator aluminiowy z okienkiem

Identyfikatory możemy wydrukować dowolnie w kolorze z fotograficzna dokładnością.
Standardowo proponujemy wymiary:

– 35x70mm wymiary okienka 15x60mm
– 40x70mm wymiary okienka 15x60mm

identyfikator z okienkiem

Identyfikator aluminiowy personalizowany

Identyfikator personalne możemy przygotować w dowolnym wymiarze ale ogólnym standardem jest:
– 30x70mm
– 25x70mm
– 30x60mm

identyfikator z grawerem

Najczęściej wybierane zapięcia

 

Zapięcie agrafka

Zapięcia magnetyczne

Zapięcie agrafka z klipsem