Galeria

01

Tabliczki znamionowe

Oferujemy Państwu kolorowe tabliczki znamionowe ze zmiennymi danymi o wysokiej odporności na ścieranie i agresywne środki chemiczne. Nasza technologia pozwala na wyeliminowanie etapu mechanicznego znakowania tabliczek znamionowych oraz daje możliwość drukowania zmiennych kodów kreskowych identyfikujących daną maszynę lub przedmiot. Nasz nadruk pozwala na umieszeczenie dowolnego logo.

02

Tabliczki opisowe

Tabliczki opisowe pod przyciski, przełączniki i kontrolki  w dowolnym języku produkujemy w dwóch nowoczesnych technologiach grawerowania mechanicznego lub nieścieralnego pełnokolorowago druku na aluminium.

Tabliczki z opisami do gotowych paneli. Proponujemy tabliczki z  aluminium, o dowolnym wymiarze,kolorze i kształcie. Wszystkie tabliczki mogą być samoprzylepne.

03

Identyfikatory

Kolorowe identyfikatory personalne z okienkiem na wymienną kartęczkę lub drukowane na stałe. 

Trwały pełno kolorowy nadruk na metalu sprawia że jesteśmy w stanie wydrukować każde logo a identyfikator może być w każdym kolorze.

04

Breloki do kluczy

Nasze kolorowe tabliczki z aluminium dzięki swojej trwałości znajduję zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

05

Tabliczki inwentaryzacyjne

Proponujemy wykonanie tabliczek inwentaryzacyjnych zawięrających nie tylko nazwę właściciela i nr inwentarzowy ale również kod kreskowy lub QR.

Do sprawniejszego montażu proponujęmy wykonanie otworów pod nity lub podkład klejący w postaci przemysłowej taśmy dwustronnej

06

Linijki, liniały, skale

Dzięki precyzji maszyn jesteśmy w stanie wykonać linijki reklamowe, liniały do maszyn, skale, tarcze pomiarowe o dowolnym wymiarze i kształcie.

07

Tabliczki okolicznościowe

Proponujemy wykonanie nie tuzinkowych tabliczek okolicznościowych na na każdą okazje. Dyplomy, certyfikaty, podziękowania. 

08

Renowacja tabliczek znamionowych

Twoja tabliczka została zniszczona przy np. odnowieniu maszyny. Nie ma problemu wykonamy nową którą będzie identyczna z oryginałem. 

09

Panele i pulpity sterowniczne

Proponujemy wykonanie nie tuzinkowych tabliczek okolicznościowych na na każdą okazje. Dyplomy, certyfikaty, podziękowania. 

10

Szyldy reklamowe / tabliczki logo

Aluminiowe tablice reklamowe to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tłoczone kształty lub grawerowane napisy z logo doskonale sprawdzą się w roli tabliczek w biurowcach lub specjalnie zaprojektowanych słupach reklamowych

Zapraszam do kontaktu
i Współpracy

Dor-Print
Linin 9
05-530 Góra Kalwaria
NIP 123-080-49-26

Czynne: PN-PT 8:00- 16:00

Kliknij W IKONE

Tel. 660 031 600

Dostępny 8:00 - 16:00
Szybka wycena, obsługa klienta, sprzedaż

Lub skorzystaj Z Formularza

Pole obowiązkowe

5 + 15 =