Breloki do kluczy z grawerem

Produkujemy nieścieralne breloki aluminiowe…

Jesteśmy producentem…

Jesteśmy producentem aluminiowych breloków do kluczy o dowolnej treści, w dowolnym kolorze (biały kolor niedrukowalny), dowolnym wymiarze kształcie i zaokrąglonymi rogami. Cyfrowy nadruk jest trwały, nieścieralny, odporny chemicznie , w precyzyjnej, fotograficznej jakości.

kolorowe breloki aluminium z logo

Najczęściej wybierane…

Standardowo proponujemy:
Aluminium grubości 1mm
Wymiary 30x60mm
otwór fi 10mm
Zaokrąglone rogi 3mm

Nasze breloki są…

Nasze breloki do kluczy są nie do zdarcia! To Pewne! Produkujemy aluminiowe breloki korzystając z najnowocześniejszej w tej branży technologii: cyfrowego druku wewnątrz w aluminium. W procesie produkcji tabliczki znamionowe pokrywamy warstwą szkliwa o biologicznej twardości szafiru!

Diament

Zawieszka do kluczy z nadrukiem lub grawerem

Szukasz sposobu na niepowtarzalną reklamę swojego biznesu, a może eleganckich prezentów dla kontrahentów? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, proponujemy starannie wykonane breloki oraz zawieszki do kluczy z dowolnym nadrukiem lub grawerem. W Dor-Print niestraszne nam tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych cyfrowych nadruków, które doskonale będą się prezentować na brelokach o różnym rozmiarze, kształcie, kolorze czy wykończeniu. Ciesz się pięknymi zawieszkami do kluczy z trwałym nadrukiem lub grawerem, odpornym zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i chemiczne już dziś. Postaw na nietuzinkowe breloki Dor-Print wyróżniające się niebywałą jakością — gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Dor-Print — stylowe breloki do kluczy z grawerem na zamówienie

Specjalizujemy się w tworzeniu unikatowych breloków, do których produkcji wykorzystujemy zaawansowane zaplecze techniczne, a także zdobywaną w ciągu wielu lat pracy wiedzę i doświadczenie. Pragniemy dostarczać naszym Klientom wyłącznie wysokiej jakości zawieszki, dlatego dokładamy wszelkich starań, realizując zlecenia z dokładnością oraz dbałością o najmniejsze detale. W codziennej pracy bazujemy na technologii cyfrowego druku wewnątrz aluminium, która pozwala nam uzyskiwać nadruki o doskonałej jakości. Polega ona na pokrywaniu breloków warstwą charakteryzującego się  trwałością szkliwa. Szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie świetnie się prezentujące zawieszki do kluczy z grawerem? Zapraszamy do współpracy!

Breloki do kluczy z grawerem

Odpowiednie oznakowanie kluczy, szczególnie w przypadku zakładów pracy czy fabryk to absolutna konieczność. Dzięki dobrze opisanym zawieszkom bez problemu można odróżnić klucze do swojej szafki pracowniczej od tych przeznaczonych do pomieszczeń socjalnych, gospodarczych itp. Dodatkowo taki produkt może być ciekawym upominkiem dla Twoich nowych współpracowników, partnerów biznesowych, a nawet potencjalnych Klientów. Dor-Print to profesjonalna drukarnia z dużym doświadczeniem w produkcji breloków do kluczy z grawerem wykonywanym na specjalne zamówienie. Oferujemy świetne akcesoria, które są wytrzymałe, odporne na pęknięcia, a przede wszystkim — trwałe.

Solidne i mocne breloki metalowe na zamówienie — oferta dla firm oraz Klientów indywidualnych

Zajmujemy się produkcją breloków do kluczy z grawerem, które wykonujemy z wysokiej jakości aluminium. Dzięki temu nasze wyroby są nieścieralne, ale też bardzo praktyczne. Wszystkie zawieszki projektujemy na specjalne zamówienie Klienta po to, aby idealnie dopasować nadruk i zawrzeć na nim najważniejsze informacje, takie jak numer szafki, logo firmy bądź numer konkretnego pomieszczenia. Każdy produkt podlega personalizacji — możesz wybrać dowolny kolor zawieszki, wymiar, a także kształt. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, dlatego dla przedsiębiorców przygotowujemy oferty specjalne.

Zadbaj o doskonałą organizację w firmie i postaw na aluminiowe breloki do kluczy z grawerem!

Metalowe breloki na zamówienie z grawerowaną numeracją pozwalają zadbać o porządek oraz odpowiednią organizację w zakładzie pracy. Decydując się na taką inwestycję, zyskujesz pewność, że Twoi współpracownicy nie będą mieli problemów z uporządkowaniem swoich kluczy firmowych. Profesjonalny nadruk pokryty szkliwem jest wręcz niezniszczalny — wykazuje odporność na działanie środków chemicznych. Może być więc używany w miejscach, gdzie na co dzień wykorzystuje się szkodliwe substancje czy mocne detergenty.

Przyjmujemy zamówienia na breloki metalowe z nadrukiem bądź grawerem w dowolnym rozmiarze lub kolorze. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, jak również do zapoznania się z naszymi propozycjami tabliczek informacyjnych.